top of page

Tiyatro Atölyesi 6 Hafta
(4 er saat)

Price

2000 TL

Duration

6 Hafta

Satın Al

Program Hakkında

Biraderler Yapım –ÇGST Çocuk Genç Sanat Tiyatro ve Wapiyon işbirliği ile Çocuk ve Gençlere Yönelik Tiyatro Merkezli Programlar başlıyor

Çocuk Genç Sanat Tiyatro (ÇGST) Biraderler Yapım bünyesinde kurulmuş bir tiyatro merkezi. ÇGST’nin amacı çocuk ve gençlerin tiyatro ve tiyatroya hizmet eden diğer disiplinler aracılığı ile özgüvenlerini artırmak, iletişim başta olmak üzere sosyal becerilerini geliştirmek, yaratıcılıklarını beslemek, takım çalışması, işbirliği gibi kavramları yerleştirmek...

Bu programın temel amacı; sahne sanatları disipliniyle tüm çocukların ve gençlerin kültür seviyelerini arttırarak toplamdaki farkındalıklarına dikkat çekmektir.

ÇGST bünyesinde 5-6 yaş grubu için tiyatro ve oyun çalışmalarından, 15 yaşından büyük gençler için konservatuvara hazırlık çalışmaları kadar farklı yaş gruplarına uygun atölye programları yer alıyor.

Atölye çalışmalarına pek çok oyunda oyuncu, yönetmen yardımcısı, yönetmen olarak çalışan, çocuk ve gençlerle uzun süre çalışma deneyimi olan ödüllü, benzersiz ve güçlü kadro eşlik ediyor. Atölyeler, Sosyal Beceri, Sahne-Oyunculuk, Diksiyon, Müzik, Oyun-Kurmaca, Dans, Müzik, Mim-Hareket, Dramaturji, Oyun Kurmak İçinde Kalmak gibi konuları içeriyor.

Projenin koordinatörlüğünü ise uzun yıllar çocuklar, gençler ve farklı gelişen özellikle otizm tanısı almış bireylerle çalışan, geçtiğimiz yıla kadar da İBB Şehir Tiyatroları Çocuk Eğitim Birimi’nin yöneticiliğini yapan Yonca İnal üstleniyor.

Program süresi: 6 Hafta
Yaş grubu: 5_6 yaş / 7_8_9 yaş / 10_11_12 yaş
Katılımcı sayısı: 15 kişilik sınıflardan oluşacaktır

Atölye Uzmanı

Biraderler Yapım

Biraderler Yapım
bottom of page