Screen Shot 2019-06-08 at 20.31.03.png

     Sadece çocukların hayal güçlerini dikkate alarak seçilen sanatçılarımızın yer aldığı gerçekten küçük bir sahnedir, Uniq İstanbul'da faaliyetini sürdürmektedir. Bİletler, wapiyon.com ve ana gişemizde satılmaktadır. 

     Güncel Gösteri Takvimi'ni ana sayfamızda bulunan ajanda üzerinde bulabilirsiniz.

         

SERHAT BEHRAMOĞLU-KÜÇÜK PRENS

                                   (3 Yaş ve Üzeri)

Oyun

Screen Shot 2019-06-08 at 20.39.53.png

Hikayemiz Sahra Çölü’ne düşen bir pilotun, başka bir gezegenden gelen Küçük Prens’le karşılaşmasını anlatıyor. Küçük Prens,  Küçük Sahne ve UNIQ'te...

Sevgi, aşk, insanların yanlışları, değer verdikleri, unuttukları ve tüm bunlara çocukların bakış açısı ile Türkiye’de pek örneği olmayan "kamishibai” (Japon kağıt tiyatrosu) tekniği ile anlatılıyor böylece hem tanıtıp, sevdiriyor; hem de masallar dünyasında çocuklara yeni bir pencere açıyor.

 

Biletleri sitemizden veya gişeden alabilirsiniz, doluluk olması durumunda öncelik biletli müşterilerimize tanınmaktadır.

Enver Ertaş ile Bir Sihrim Var Çocuklar                              (4 Yaş ve Üzeri)

Oyun

ENVER instagram.jpg

     Oyuncu ve İllüzyonist Enver Ertaş’ın  “Bir Sihrim Var Çocuklar” adlı gösterisi, sizi çok eğlenceli, öğretici ve hayal gücünün sınırlarının zorlandığı bir dünyaya davet ediyor.

     Sihir, komedi, gizem ve eğlence dolu bu gösteri hem çok eğlenceli hem interaktiftir.

     Biletleri sitemizden veya gişeden alabilirsiniz, doluluk olması durumunda öncelik biletli müşterilerimize tanınmaktadır.

     

SİHİRBAZ KIZLAR-MAGIC SHOW FOR KIDS

                    (4 Yaş ve Üzeri)

Öğrenci

Screen Shot 2019-10-12 at 21.15.51.png

     3-9 yaş arasındaki çocuklar için eğlenceli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir gösteri. Üstelik eğlenirken, sihir oyunları ve küçük bulmacalar ile çocukların bilişsel gelişimine de katkı sağlıyor. Merlin ödüllü sihirbaz Kubilay QB Tunçer'in sahnelediği, öğrencileri Özlem Kurtuluş ve İlayda Güney sunduğu Magic Show For Kids sezon boyunca Uniq - Küçük Sahne 'de sizlerle birlikte olacak.

Sihirbaz Kızlar kimdir?

     İlayda ve Özlem. 24 yaşındaki İlayda Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İstatistik, 20 yaşındaki Özlem Mimar Sinan G.S.Ü Devlet Konservatuarı Müzik bölümü öğrencisi. Bambaşka hayatları olan bu ikilinin yolu sihirle kesişti. 2017' den günümüze dek çeşitli il, sahne ve okullarda gösteri yapan ikili, nam-ı diğer Sihirbaz Kızlar şimdi sizlerle birlikte olmak için geliyor.

      Biletleri sitemizden veya gişeden alabilirsiniz, doluluk olması durumunda öncelik biletli müşterilerimize tanınmaktadır.

SERDAR BAŞKAN'LA ACAYİP DENEYLER 

                  (4 Yaş ve Üzeri)

Gazeteci, Youtuber, Oyuncu

Screen Shot 2019-06-09 at 09.14.00.png

"Serdar Başkan’la Acayip Deneyler", Küçük Sahne ve Orta Sahne  UNİQ'de...

Youtube'un en popüler kanalları: Oha Diyorum Ve Yapyap'tan tanıdığımız Serdar Başkan lakaplı Serdar Aksu çarpıcı bilim ve deney şovuyla sizlerle olacak. 

 

Serdar Başkan ile Bilim Makinesi: 99 Soruda Hayat ve Bilim adlı kitabın da yazarı olan Serdar Aksu, tüm deney meraklılarını ve bilim tutkunlarını bu etkinliğe bekliyor.

Biletler sitemizden veya gişeden alabilirsiniz, doluluk olması durumunda öncelik biletli müşterilerimize tanınmaktadır.