top of page

06 Eki Çar

|

Sarıyer

TÜRK MÜSÜN CANIM?

Yaşarken değil izlerken fark edeceğiniz komiklikler bu gösteride. Dünyanın en zor işini yapmaya hazır olun. Ne mi o? Tabii ki kendine gülmek. Bizi bize kızarak kızdırarak değil, severek sevdirerek anlatan bir gösteri.

Biletler Satışta Değil
Diğer etkinlikleri gör
TÜRK MÜSÜN CANIM?
TÜRK MÜSÜN CANIM?

Saat ve Yer

06 Eki 2021 20:30

Sarıyer, Huzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34485 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

TÜRK MÜSÜN CANIM?

Yaşarken değil izlerken fark edeceğiniz komiklikler bu gösteride.

Dünyanın en zor işini yapmaya hazır olun. Ne mi o? Tabii ki kendine gülmek.

Bizi bize kızarak kızdırarak değil, severek sevdirerek anlatan bir gösteri.

Barbaros Uzunöner'in tek kişilik oyununa çok güleceksiniz.

" Barbaros,

Senden her gün yeni şeyler öğreniyorum. Sen benim genç dostum ve en genç öğretmenim...

Sarılıyorum sıkı sıkı ve öpüyorum..."

YILDIZ KENTE

" Barbaros rahat ve komik.Zihniyetimizi, gndelik yaşantımızı ele veren saptamalarda bulunuyor ve bunu güldürerek gözümüzün içine sokuyor. Ayrıca bu gösterinin sizin için gülmek dışında bir  getirisi de şu olabilir; Gösteriden minik parçalar ezberleyip dost, hemşeri, iş ve manita ortamında bin hayli sükse yapabilirsiniz. Fakat randıman aldıktan sonra Barbaros'un ismini zikrederek tabii. Eline sağlık Barbaros, sana da bravo Uzunöner."

METİN ÜSTÜNDAĞ

“ Barbaros’un   oyununu   büyük   bir   keyifle   izledim.   Gerçeklerle komikliklerin,  komikliklerle  gerçeklerin  iç  içe  geçtiği  nitelikli  bir güldürü. Tebrikler... “

AYŞE KULIN

“Türk müsün Canım”ı izlerseniz, eminim ki bir daha hiç unutmazsınız. Türk müsün Canım, her şeyiyle bizi anlatıyor. Yaşayıp da hiç üzerimize toz konduramadığımız yönlerimizi, bazen tiye alıyor bazen de Osmanlı tokadı gibi suratımıza patlatıyor. Siyasi hicvi, ne zamandır unutmuştuk. Bu işlerin üstadı diye bilinen abileri gibi kaçak güreşmiyor. Onların cesaret edemediği konularda, kırmadan, dökmeden, hakaret etmeden ustaca mesajlar veriyor!.. Yurtdışı turnelerine de çıkıyor, kaçırmayın, izleyin! Bazen ders veren hoca gibi görünse de zerresi akılda kalmayan sabun köpüğü geyiklere bin tercih edilir. En azından, güldürürken de düşündürüyor.

ABBAS GÜÇLÜ

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page