top of page
Screen Shot 2021-09-27 at 15.56.32.png

Sadece çocukların hayal güçlerini dikkate alarak seçilen sanatçılarımızın yer aldığı bir sahnedir,

Uniq İstanbul'da faaliyetini sürdürmektedir.

Biletler, wapiyon.com ve ana gişemizde satılmaktadır. 

Bilgi için : 0537 208 23 91

         

image1son.jpg

Erik Çekirdeği - Lev Tolstoy (2+) 

Mert ve Buse evde oyun oynamaktadır. Bir süre sonra anneleri onlara erik getirir. Ancak babaları gelmeden eriği yememelerini tembihler. Bunun üzerine 2 kardeş, beklerken annelerine o gün okulda öğrendikleri bir tiyatro oyununu oynamaya karar verirler. Fakat bu sırada erik tabağından bir erik kaybolmuştur. Durumun farkına varan anne ise baba eve dönünce eriği kimin aldığını eğlenceli bir oyunla bulmaya çalışır. 

Lev Tolstoy tarzıyla çocuklara interaktif bir oyun sunan Erik Çekirdeği Wapiyon Center Orta Sahne'de Ekim 2022'den itibaren sizlerle. 

Bubble3.jpeg

Bubble Show (2+) 

Bubble show, çocukları hayran bırakan kurgusuyla, size ve çocuklara kocaman balonların karşısında şaşkınlıkla karışık sadece eğlencenin ve keyfin olduğu bir zaman geçirtmeyi hedefleyen bir gösteridir. Müzik eşliğinde 30-40dk süren gösteri, dev balonlardan, köpük taçlara, minik baloncuklardan, gök kuşağının her hangini hayranlıkla izlediğiniz görsel sahnelere yer vermektedir.

Poster 42x59.4  сm (2).png

Huhu ile Bilim Şov - 3+

Bilim şov içerisinde basınç, yer çekimi, maddenin halleri gibi fiziksel olguları sis, buhar gibi duyularla algılatarak, ilginç konuların inceleneceği deneyler yer almaktadır. Katılan herkes sihirli ve renkli dakikalar geçirecekler. Bilimin eğlenceli ve keyifli yüzü için sizleri bekliyoruz. 

Screen Shot 2019-06-08 at 20.39.53.png

Küçük Prens (Le Petit Prince) (2+)

Hikayemiz Sahra Çölü’ne düşen bir pilotun, başka bir gezegenden gelen Küçük Prens’le karşılaşmasını anlatıyor. Küçük Prens,  Küçük Sahne ve UNIQ'te...

Sevgi, aşk, insanların yanlışları, değer verdikleri, unuttukları ve tüm bunlara çocukların bakış açısı ile Türkiye’de pek örneği olmayan "kamishibai” (Japon kağıt tiyatrosu) tekniği ile anlatılıyor böylece hem tanıtıp, sevdiriyor; hem de masallar dünyasında çocuklara yeni bir pencere açıyor

 

balik tezgahi.png

Balık Tezgahı (2-6 Yaş) - Bir Karagöz Oyunu

Anadolu coğrafyası hiç şüphesiz çok kıymetli kültürlerin birleşim noktası.. Altı ve üstü eşsiz değerlerle dolu olan bu topraklarda her dönemde kahramanların varlığını görmekteyiz.

Karagöz ve Hacivat ...İki kadim dost .. Halk Bilim'inin eşssiz ikilisi bu sefer Karagöz Oyunu ''Balık Tezgahı''ile Geleneksel Türk Tiyatrosu'nun heyecan verici tekniği ile sizlerle.

Tiyatro oyuncusu Aytek Önal 'ın sergilediği oyunda Karagöz ve Hacivat hem eğlendiriyor hem de hassasiyetlerimize dikkat çekiyor..7'den 77 ye herkesin izlediği Karagöz Oyunu'nun gelecek neseillere aktarılması dileğiyle ..Hay Hak!

mendokan.jpg

Mendokan - Sihir Gösterisi (2-8 yaş)

Yılların tecrübesiyle keyifli bir sihirbaz gösterisidir. Daha küçük yaş gruplarını ve velileri de gösteriye dahil ettiği için yaş grubu 2-8 yaş olarak belirtilmiştir.

bottom of page