Screen Shot 2021-09-27 at 15.56.32.png

Sadece çocukların hayal güçlerini dikkate alarak seçilen sanatçılarımızın yer aldığı gerçekten küçük bir sahnedir,

Uniq İstanbul'da faaliyetini sürdürmektedir.

Biletler, wapiyon.com ve ana gişemizde satılmaktadır. 

Bilgi için :0 537 208 23 91

         

image1son.jpg

Erik Çekirdeği - Lev Tolstoy (2+) 

Mert ve Buse evde oyun oynamaktadır. Bir süre sonra anneleri onlara erik getirir. Ancak babaları gelmeden eriği yememelerini tembihler. Bunun üzerine 2 kardeş, beklerken annelerine o gün okulda öğrendikleri bir tiyatro oyununu oynamaya karar verirler. 

Screen Shot 2022-03-02 at 11.55.56.png

CUMHURİYET ÇOCUKLARI 3+

Öğretmen Sınıfa girer ve öğrencilerine bir ödev vereceğini söyler. 
Ödev, Cumhuriyet ile ilgili bir şiir yazmaktır. 
Öğretmen, isterlerse ödevi hep beraber hazırlayabileceklerini söyler. 
Öğrencilerin tamamı ödevi tek başına yapmayı isterler. 
Peki başarabilirler mi?

Bubble3.jpeg

Bubble Show (2+) 

Bubble show çocukları hayran bırakan kurgusuyla, size ve çocuklara kocaman balonların karşısında şaşkınlıkla karışık sadece eğlencenin ve keyfin olduğu bir zaman geçirtmeyi hedefleyen bir gösteridir.

Poster 42x59.4  сm (2).png

Huhu ile Bilim Şov - 3+

Bilim şov içerisinde basınç, sis, buhar gibi ilginç konuların inceleneceği deneylerde, çocuklar sihirli ve renkli dakikalar geçirecekler.Bilimin eğlenceli ve keyifli yüzü için sizleri bekliyoruz.

Screen Shot 2019-06-08 at 20.39.53.png

Küçük Prens (Le Petit Prince) (2+)

Hikayemiz Sahra Çölü’ne düşen bir pilotun, başka bir gezegenden gelen Küçük Prens’le karşılaşmasını anlatıyor. Küçük Prens,  Küçük Sahne ve UNIQ'te...

Sevgi, aşk, insanların yanlışları, değer verdikleri, unuttukları ve tüm bunlara çocukların bakış açısı ile Türkiye’de pek örneği olmayan "kamishibai” (Japon kağıt tiyatrosu) tekniği ile anlatılıyor böylece hem tanıtıp, sevdiriyor; hem de masallar dünyasında çocuklara yeni bir pencere açıyor.

 

Biletleri sitemizden veya gişeden alabilirsiniz, doluluk olması durumunda öncelik biletli müşterilerimize tanınmaktadır.

 

balik tezgahi.png

Balık Tezgahı (2-6 Yaş) - Bir Karagöz Oyunu

Anadolu coğrafyası hiç şüphesiz çok kıymetli kültürlerin birleşim noktası.. Altı ve üstü eşsiz değerlerle dolu olan bu topraklarda her dönemde kahramanların varlığını görmekteyiz.

Karagöz ve Hacivat ...İki kadim dost .. Halk Bilim'inin eşssiz ikilisi bu sefer Karagöz Oyunu ''Balık Tezgahı''ile Geleneksel Türk Tiyatrosu'nun heyecan verici tekniği ile sizlerle.

Tiyatro oyuncusu Aytek Önal 'ın sergilediği oyunda Karagöz ve Hacivat hem eğlendiriyor hem de hassasiyetlerimize dikkat çekiyor..7'den 77 ye herkesin izlediği Karagöz Oyunu'nun gelecek neseillere aktarılması dileğiyle ..Hay Hak!

ENVER instagram.jpg

Enver Ertaş ile "Bir Sihrim Var Çocuklar"(3+)   

Oyuncu ve İllüzyonist Enver Ertaş’ın  “Bir Sihrim Var Çocuklar” adlı gösterisi, sizi çok eğlenceli, öğretici ve hayal gücünün sınırlarının zorlandığı bir dünyaya davet ediyor.

Sihir, komedi, gizem ve eğlence dolu bu gösteri hem çok eğlenceli hem interaktiftir.

Biletleri sitemizden veya gişeden alabilirsiniz, doluluk olması durumunda öncelik biletli müşterilerimize tanınmaktadır.

     

WhatsApp Image 2021-10-30 at 00.52.09.jpeg

Masal Sepeti (2+)

Türkiye'nin ilk çocuk stand-up'ı sahnede. Üstelik masallar eşliğinde.

 

Masallar ilgi çekici kurguları ve verdikleri mesajlar sayesinde çocuklar için büyük önem taşırlar. Bir de bir araya getirilerek, sahnede canlandırılarak sunulursa, işte o zaman daha eğlenceli ve faydalı olurlar. Biz bunu gerçekleştirerek en güzel masalları sahnede canlandırıyoruz. Bu sayede hem eğlendiriyor hem de güzel mesajlar veriyoruz. Burak Soytemiz sahnede masalları anlatıyor, çocuklar ise gülerek ve eğlenerek Burak abilerini seyrediyor.

 

Pedagog onaylı oyunumuz dramatik kurgusu ve çocuklarımıza has anlatımı ile çok eğlendiriyor.

mendokan.jpg

Mendokan - Sihir Gösterisi (2-8 yaş)

Yılların tecrübesiyle keyifli bir sihirbaz gösterisidir. Daha küçük yaş gruplarını ve velileri de gösteriye dahil ettiği için yaş grubu 2-8 yaş olarak belirtilmiştir.